Wojciech Gałązka

Projektant, architekt

Właściciel pracowni

Grzegorz Tchorek

Projektant, architekt

Współpraca A0 ARCHITEKCI

Monika Pólkowska

Architekt

Monika Fidecka

Architekt

Jan Piasecki

Architekt

Agnieszka Orpel

Architekt

Współpraca

O Nas

Biuro projektowe PRAGA ARCHITEKCI – pracownia architektoniczna na Warszawskiej Pradze

 
Pracownia Architekci PRAGA, dawniej (WG-Design) zatrudnia projektantów, łączących talent z sumienną pracą. Tworząc projekty uwzględniamy indywidualne oczekiwania klientów. Naszym priorytetem jest szukanie szerokich możliwości twórczego wykorzystania zleconych realizacji. Mamy nadzieję że przede wszystkim oferujemy sympatyczną współpracę.

Wykonujemy też :

 • projekty rozbudowy i przebudowy budynków
 • adaptacje wnętrz i zmiana funkcji lokali użytkowych
 • konsultacje i porady budowlane
 • kosztorys budowlany

W ramach projektowania branżowego :

 • projektowanie instalacji inteligentnych i elektrycznych, wodnokanalizacyjnych (wod-kan), wentylacyjnych, ppoż. tryskaczy

Nagrody:

 • wygrany konkurs na projekt ananżacji wnętrz sieci barków gastronomicznych „Lot Catering” 2004
 • wygrany konkurs na projekt mównicy konferencyjnej dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów 2006
 • wygrany konkurs na projekt wnętrza kościoła p.w.św. Jana Chrzciciela w Józefowie 2011
 • wygrany konkurs na projekt kościoła p.w.św. Szczepana w Warszawie 2014

Współpracowali z nami :

Weronika Piasecka

Współpraca

Beata Kowalczyk

Architekt

do 2015 r.

Sara Tchorek

Architekt

Michał Cudny

Technik budownictwa

 

Każdy projekt to nowa możliwość wykorzystana naszego doświadczenia oraz możliwość rozwoju naszych kompetencji. Wierzymy, że specjalista każdej dziedziny powinien stawiać na nieprzerwane podnoszenie swoich umiejętności. Tylko dzięki temu jest w stanie zaproponować swojemu klientowi nowoczesne, a czasem również innowacyjne pomysły. Nasza pracownia architektoniczna właśnie tak traktuje codzienną pracę. Każdorazowo jest ona wyzwaniem, przynoszący ogromną satysfakcję.

Możliwość wzbogacania swojego doświadczenia to ważna sprawa dla  każdego ambitnego projektanta. Zależy nam jednak również na tym, żeby klienci, zgłaszający się do naszej pracowni, mieli świadomość, że czekają na nich specjaliści, którzy już zgromadzili dostateczne doświadczenie, żeby wspomóc ich w konkretnych realizacjach.

Dlaczego warto wybrać nasze biuro projektowe?

Możemy zaoferować Państwu:

 • elastyczne, indywidualne podejście – Nie ma znaczenia, czy zadanie dotyczy stworzenia projektu rozbudowy, kosztorysu czy po prostu specjalistycznego doradztwa – każdą naszą usługę wykonujemy z myślą o kliencie. Oznacza to, że staramy się dopasować do jego indywidualnych potrzeb, poznać jak najwięcej kwestii, które są dla niego priorytetowe. Dopiero wtedy pracownia projektowa przystępuje do pracy.
 • świetną komunikację – Praca architekta to często wiele godzin spędzonych samotnie nad projektem. To zajęcie daje nam tyle satysfakcji m.in. ze względu na jego różnorodność. W zakres naszych codziennych obowiązków wchodzi bowiem również komunikacja z klientem. Dbamy o to, żeby każda osoba zgłaszająca się do naszego biura architektonicznego mogła liczyć na życzliwe i jednocześnie profesjonalne podejście.
 • przystępne doradztwo – Czasem naszej porady chcą zasięgnąć osoby, które dobrze orientują się w zagadnieniach, nad którymi pracujemy. Innym razem kontaktują się z nami laicy, poszukujący np. sposobu na rozbudowę swojego domu. Zależy nam na tym, żeby osoby z obydwu tych grup mogły czerpać realne korzyści z konsultacji i porad budowlanych. Dla firm i klientów indywidualnych, którzy nie są związani z branżą, oferujemy przystępne nakreślenie problemu. Posługujemy się zrozumiałym językiem. Dzięki temu mogą Państwo w stu procentach wykorzystać nasze porady, bo każda poruszana kwestia jest dobrze wytłumaczona.

Łączymy pasję i pracowitość z wysokimi kompetencjami, zdobywanymi na przestrzeni wieloletniej edukacji i pracy zawodowej. Mamy na koncie przeróżne realizacje, obejmujące zarówno obiekty mieszkalne, sakralne, jak też i usługowo-biurowe. Dysponujemy wiedzą z zakresu architektury, w tym architektury wnętrz, budownictwa i prawa. Takie kompleksowe przygotowanie pozwala naszym architektom realizować zlecenia sprawnie, terminowo, przestrzegać zapisów prawa budowlanego oraz wprowadzać do każdego projektu powiew świeżości i nowoczesności.

Siedziba biura projektowego znajduje się w Warszawie, ale z naszych usług korzystają też klienci spoza stolicy. Serdecznie zapraszamy również osoby z okolic i nie tylko. Zachęcamy też to zapoznania się z naszymi dotychczasowymi projektami. Jesteśmy pewni, że wspólnie uda się nam przygotować projekt, który spełni Państwa oczekiwania i stanie się podstawą dla stworzenia atrakcyjnego i funkcjonalnego budynku.